Rozstrzygnięcie KONKURSU

„Bo nie zastąpi ciebie nikt” – gala laureatów  Konkursu Papieskiego

 „Szukałem was, a wy przyszliście do mnie”

Wszyscy uczestnicy konkursu o Janie Pawle II „Szukałem was, a wy przyszliście do mnie” zorganizowanym przez ERM w Witowie koło Kamiennej Góry zostali zaproszeni  na 28 czerwca na oficjalne ogłoszenie wyników i rozdanie nagród.  Każdy   z nich otrzymał dyplom i nagrodę.  Wśród laureatów znalazło się wielu uczniów naszej szkoły.

Na podium „stanęły”: Oliwia Lamch  – III m. w konkursie recytatorskim  oraz Patrycja Hołowiak  – II m. w konkursie muzycznym.

 
W czasie uroczystości Patrycja zaśpiewała konkursową piosenkę   „Bo nie zastąpi ciebie nikt”.  Utwór stał się swoistym hymnem obchodów stulecia urodzin Jana Pawła II.  

Ponadto przyznano nam  4 wyróżnienia. Otrzymali je:  Zuzanna Słomiana, Nikola Konarska, Magdalena Malicka oraz Trio Rodziny Uchwałów .

Witków  przyjął nas bardzo ciepło. Słowa podziękowania zostały skierowane nie tylko do uczestników i nauczycieli  koordynujących  konkurs w swoich szkołach, ale również do rodziców, którzy pomagali swym dzieciom w przygotowaniach.  Nie obyło się bez papieskich kremówek, którymi zostaliśmy poczęstowani przed powrotem do domu. Konkurs przyczynił się do pogłębienia wiedzy naszych uczniów  i  zaangażowanych w to dzieło rodziców  oraz  bliższego poznania  zarówno osoby, jak i nauczania naszego wielkiego rodaka Jana Pawła II.

  Uczestnikom konkursu gratulujemy, a organizatorom dziękujemy.